My Board
Işıklı Tabela - Yazdırılabilir Sürüm

+- My Board (http://promosyonbileti.com)
+-- Forum: My Category (http://promosyonbileti.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: My Forum (http://promosyonbileti.com/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Konu: Işıklı Tabela (/showthread.php?tid=307)Işıklı Tabela - admin - 12-12-2020

Tabelaların görselliğini arttırmak için ışık oldukça önemlidir. Işıklı tabela sayesinde görsellik ön plana çıkmaktadır. Özellik ile gece olduğu zaman tabelaların kendilerini belli etmesi, çevrenin dikkatini çekmesi gerekir. Bu yüzden ışıklı tabelalar çoğu yerde tercih edilmektedir.
 
Işıklı tabelalar bir çok modele sahiptir. Kayan yazı tabela, kutu harf tabela, pleksi kutu harf tabela gibi bir çok model ışık için uygun durumda bulunmaktadır. Gece olduğu zaman kurumunuz, dükkanınız veya iş yeriniz gibi alanlar hala açık duracak ise, ışıklı tabela kullanımı her zaman ideal bir noktada olmuştur.
 
Reklam için tabela oldukça önemli bir noktada bulunmaktadır. Ön cephede monte edilmiş tabela, alanın reklamını oldukça iyi bir şekilde yapmaktadır. Tabela sayesinde alanın kimliği, misyonu ve vizyonu gibi faktörler çevreye oldukça başarılı bir şekilde yansıtılmaktadır. Işıklı tabela modelleri reklam için oldukça önemlidir. Görüntüsüyle gece dikkat çeken ışıklı tabelalar, bu işlemi gündüz de gerçekleştirebilmektedirler. 
 
Firmamız neredeyse İstanbul’un her bölgesinde tabela hizmeti vermektedir. Aradığınız ışıklı tabla çeşitleri firmamızda mevcut bulunmaktadır. Her bölgede de sizlere hizmeti sunulmaktadır. Kaliteli ve profesyonel bir şekilde üretilen ışıklı tabelalar uzun bir ömre sahiptir. Bu sayede sizlere de maliyet konusunda kolaylık sağlamaktadır. Karanlık olduğu zamanlar açık olan mekanın belli olması için ışıklı tabela kullanmak oldukça etkili bir yöntem olmuştur. Bu sayede çevredekiler kısa bir sürede alanı keşfede bilmektedirler.
 
https://www.kutlureklam.com/isikli-tabela.html